Watch out for job offers and apply today online

We are always looking for devoted people

Dedication and team spirit; Are you ready to join us?

Before submitting your CV, read the Information Policy Clause for a Consteel Services employee:

We are looking for qualified employees for the position of:

  • Electrician

The job includes work on vessels and land objects.

Requirements:

  •        SEP permissions;
  •        no criminal record, reliability;
  •        documented experience will be an extra advantage;
  •        knowledge of English would be welcomed.

We offer:

  •        good salary;
  •        work in Poland and abroad;
  •        possibility of professional development in   dynamically developing company.

Send your application (CV and copies of electrician certifications) by email.

While sending your application please remember including following consent:

Jeśli wyraża Pan/Pani wolę nadesłania dokumentów aplikacyjnych zawierających dane osobowe w szerszym zakresie aniżeli wynika to z art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (np.  CV oraz skany certyfikatów elektrycznych) to prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proponujemy stosowanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Consteel Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgody może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem’’.

  • Welder

  •        welding licences;

We offer:

  •        good salary, contract of employment;
  •        possibility of professional development in dynamically developing company.